• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
DYPLOMY UZNANIA DLA ,,POLNYCH KWIATÓW" PDF Drukuj Email

Dyplomy Uznania dla ,,Polnych Kwiatów"

od Fundacji ABCXXI z Warszawy

    Z radością informujemy, że w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" w Jubileuszowym X Roku Fundacji ABCXXI nasze Przedszkole zdobyło Wyróżnienie Specjalne.

Do konkursu ogłoszonego przez Fundację napłynęło blisko 200 sprawozdań z całego kraju, z czego 141 spełniało wymogi konkursowe, w tym nasze Przedszkole.

Przedszkole ,,Polne Kwiaty" otrzymało Dyplomy Uznania dla placówki za zdobycie Wyróżnienia Specjalnego i lidera Kampanii CPCD na terenie przedszkola - dla Pani Anny Bartczak-Polerowicz za rok szkolny 2010/2011 wraz z książką pt. ,,Detoksykacja dzieciństwa", dwoma książkami z kolekcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom", materiałami promocyjnymi kampanii czytania oraz z płytą DVD zawierającą materiały multimedialne związane z Jubileuszem 10-lecia Kampanii Czytania. Dyplomy Uznania podpisane są przez Panią Irenę Koźmińską - Prezes Fundacji oraz Panią Kingę Rusin - Wiceprezes Fundacji.

Na ten wielki sukces zapracowała kadra przedszkola przy współpracy z instytucjami oraz zapraszanymi gośćmi m.in. rodzice, dziadkowie i rodzeństwo przedszkolaków, Prezydent Miasta Gniezna, przedstawiciele Rady Miasta Gniezna, pracownicy biblioteki Filia nr 1 i sojusznicy przedszkola.

Sprawozdanie z całorocznych, zrealizowanych licznych działań, przedsięwzięć prowadzonych w ramach Kampanii Społecznej ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" opracowały nauczycielki Anna Polerowicz i Sławomira Mazur pod czujnym okiem Dyrektor Przedszkola Marioli Ilnickiej, która uznała, że działania te w znacznym stopniu uatrakcyjniły pobyt dzieci w przedszkolu i wpłynęły na ich wszechstronny rozwój.

CPCD4

CPCD5

CPCD1

CPCD2

CPCD3