• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
,,Misie Ratownisie”- podziel się pluszakiem! PDF Drukuj Email

Nasze przedszkole wzięło udział w ramach V Ogólnopolskiej Akcji Misie Ratownisie- Fundacji Wsparcie 112. Dzięki współpracy z Przedszkolem nr 17 ,,Piastowska Gromada” w Gnieźnie, które było koordynatorem akcji, mogliśmy czynnie uczestniczyć w zbiórce pluszowych maskotek.

Celem akcji było zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb. Zebrane maskotki będą wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach po wypadkach i zdarzeniach drogowych. Miś Ratowniś pomoże dzieciom wyciszyć się, przełamać nieśmiałość oraz pokonać lęk i strach. Właśnie w takich chwilach taki pluszak może pocieszyć i dodać otuchy.

W naszym przedszkolu akcja zakończyła się dnia 24 stycznia 2020 r. Pluszaki dotarły do Przedszkola nr 17 dnia 28 stycznia 2020 r.

Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom naszego przedszkola za udział w tej wspaniałej akcji.

1

2

3

4

5