• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
LISTOPADOWE OGŁOSZENIA "POLNYCH KWIATÓW" PDF Drukuj Email
 1. 5.11.2019 roku Stokrotki zapraszają swoich rodziców na zajęcie otwarte pt.”Z rodziną fajnie jest”.
 2. 8.11.2019 roku o godz.10.15 dla dzieci z oddziału I-V odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości połączony z pokazem mody patriotycznej i śpiewaniem hymnu Polski. Prosimy rodziców o przygotowanie w tym dniu dla dzieci stroju w narodowych barwach.
 3. Jak co roku „Polne Kwiaty” organizują akcję charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt. Akcja CIEPŁA BUDA-PEŁNA MISKA potrwa do 12.11.2019 roku. W środę 13.11. w godzinach południowych dzieci z oddz. III, IV, V wybiorą się z zebranymi darami do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Kawiary. Prosimy rodziców o ubiór dla dzieci dostosowany do warunków atmosferycznych.
 4. Poznajemy zawody rodziców
  -Stokrotki – wizyta pań fryzjerek (mamusie Maksa i Oskara) oraz krawcowej (mama Huberta)
  -Bławatki – spotkanie z żołnierzem(tatusiem Mikołaja 22.11).
 5. W tym roku szkolnym nasze przedszkole uczestniczy w Międzynarodowym Projekcie czytelniczym dla dzieci i ich rodziców-MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY. Zachęcamy rodziny do codziennego głośnego czytania dzieciom.
 6. Zachęcamy do udziału w akcji społecznej PACZKA DLA BOHATERA, której celem jest wsparcie obywateli polskich, którzy walczyli o wolność, niepodległość i suwerenność Ojczyzny. Będziemy prowadzić zbiórkę produktów z długim terminem ważności (artykuły spożywcze, chemiczne i do higieny) w dniach od 12.11. do 2.12.2019 roku.
 7. 21.11.2019 roku o godz. 10.00 w oddziale I odbędzie się PASOWANIE MAKA NA PRZEDSZKOLAKA.
 8. W listopadzie odbędą się teatrzyki:
  15.11.-„Jeżyk Kolczatek” dla oddz. III, IV, V
  18.11.- „Motylek” dla oddz. I, II
  22.11.-„Historia Pluszowego Misia ” dla oddz. I i II
 9. Spotkanie artystyczne KULTURKA pt.”KOLOROWA SANTA MUERTE” odbędzie się 22.11.2019 rokugodz.10.30
 10. Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzić będziemy w poniedziałek 25.11.2019 roku. Prosimy dzieci o przyniesienie w tym dniu do przedszkola swoich ulubionych pluszaków-misiaków.
 11. 26.11.2019 roku nasze przedszkole organizuje konkurs muzyczno-taneczny dla przedszkoli miasta Gniezna i okolic pt.” SMYKI TAŃCZĄ DO KLASYKI”
 12. W piątek 29.11. 2019 roku we wszystkich oddziałach odbędą się tradycyjne ANDRZEJKI – wieczór magii i wróżb.