• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
MALI PATRIOCI PDF Drukuj Email

W ostatnim tygodniu kwietnia w każdej z przedszkolnych sal zorganizowaliśmy kąciki patriotyczne, które umożliwiły dzieciom zapoznanie się z literaturą dotyczącą naszego miasta Gniezna i regionu Wielkopolski. Znalazły się tam także nasze symbole narodowe. Z okazji imienin patrona Gniezna i Polski w oddziale „Bławatki „ i „Bratki” odbył się teatrzyk KAMISHIBAI pt. „Legenda o świętym Wojciechu”. Przedszkolaki poznały również historię powstania naszego miasta i jego zabytki. Podsumowaniem zajęć było wykonanie pastelami –Katedry Gnieźnieńskiej. Barwne prace plastyczne dzieci w formie puzzli udostępniono na wystawie rodzicom.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10