• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
10 LAT PISEMKA ,,POLNE KWIATY" PDF Drukuj Email

Od 10 lat nasze Przedszkole wydaje pisemko przeznaczone do wspólnego czytania w przedszkolu i w rodzinie przedszkolaków. Obecnie jest to dwumiesięcznik pod nazwą ,,Polne Kwiaty".

14 października odbyły się uroczystości urodzinowe, które przygotowała pod kierunkiem wychowawczyni, pani Anny Bartczak-Polerowicz, grupa dzieci 6-letnich z oddziału IV ,,Bławatki". Jubileusz rozpoczął hymn ,,Polnych Kwiatów", po czym dzieci przebrane w stroje maka, stokrotki, bratka, bławatka, a więc zgodnie z nazwami poszczególnych oddziałów, przedstawiły zgromadzonej społeczności przedszkolnej - dzieciom, pracownikom, oraz zaproszonym przedstawicielom Rady Rodziców, główne treści poruszane w pisemku - jego stałe rubryki.

W montażu słowno-muzycznym pojawili się między innymi: przedszkolak -Polakiem,-Europejczykiem, -Sportowcem, -Ekologiem oraz aktywnym uczestnikiem kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom. Pani Dyrektor Mariola Ilnicka w czasie uroczystości nagrodziła upominkami 18 dzieci, które poprawnie rozwiązały Jubileuszowy Quiz dotyczący gazetki - pisemka. Nie zabrakło też urodzinowego tortu ze świeczkami, życzeń i wspólnej pamiątkowej fotografii przedszkolaków z redaktorami gazetki: panią Anną Polerowicz - redaktor naczelna, panią Sławomirą Mazur- strona graficzna, informatyk i panią Mariolą Ilnicką - koordynator gazetki.

Uroczystość Jubileuszowa gazetki została połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej w naszym Przedszkolu.

387gazetka

Zajęcia z uroczystości w galerii (zdjęcia ogólnoprzedszkolne). Zapraszamy.