• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
HOKEJOWY DZIEŃ W "POLNYCH KWIATACH" PDF Drukuj Email

Nasze miasto jest mocno związane z tworzeniem historii hokeja na trawie. To z Gniezna pochodzi wielu olimpijczyków oraz reprezentantów Polski. Gnieźnieńska hokejowa tradycja powinna być kontynuowana, dlatego w naszym Przedszkolu  zorganizowano "Hokejowy Dzień".

1

2

3

Przedszkole gościło Trenera Reprezentacji Polski, który przeprowadził ciekawe zajęcia dla dzieci. Wśród dzieci hokej wzbudził wielkie zainteresowanie, dodatkowo wywołał dużo uśmiechu i radości.

4

5

Spotkanie było okazją do zdobycia wiedzy o gnieźnieńskim sporcie drużynowym oraz uświadomienia, że ruch to zdrowie! Promowanie hokeja na trawie w Pierwszej Stolicy to wspaniała akcja - tym bardziej, że Gniezno będzie gospodarzem turnieju mężczyzn - Hockey Series Open. Zawody te są pierwszym etapem kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich - Tokio 2020.

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15