• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
DZIEŃ ZIEMI - POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ PDF Drukuj Email

Dnia 19 kwietnia 2018r. w Przedszkolu nr 6 „Polne Kwiaty” obchodzono Dzień Ziemi. Młodsze dzieci – głównie Maczki i Stokrotki przyszły ubrane na zielono, a starsze wzięły udział w zorganizowanym przez p. Basię i Iwonę Ekologicznym Pokazie Mody.

1

2

Wszyscy zostali powitani piosenką: „Wszyscy są, witam was, na Dzień Ziemi nadszedł czas”. Przedszkolacy wysłuchali wierszyków Bratków i Niezapominajek na temat korzyści wynikających z noszenia ekologicznych ubiorów oraz o tematyce przyrodniczej.

3

4

Następnie przy znanym z pokazów mody utworze - Black „Wonderfullife” zaprezentowały się dzieci biorące udział w przedstawieniu. Na wybieg poproszono też pięknie przebraną grupę „Bławatki”, które przygotowane przez panią Grażynę przeszły po przedszkolnym wybiegu. Kiedy pokaz dobiegł końca, w takt Mendelsona wkroczyła modna Eko „Para Młoda” z oddziału Bratki (Alicja P. w pięknej sukni ślubnej z foli bąbelkowej i tapet i Patryk w garniturze z tapet, Zuzia – druhna – w sukience z folii oraz Wojtek – ubiór z płyt i siatki w pięknym cylindrze –jako drużba).

5

6

Całe przedstawienie było bardzo ciekawe, kolorowe, podobało się wszystkim dzieciom i paniom. Uzupełnieniem całości była dekoracja wykonana przez panią Basię oraz przebrania pracownic przedszkola. Dzieci pięknie zaprezentowały się nie tylko na wybiegu, ale również wokalnie – śpiewając piosenki o tematyce ekologicznej. Tego dnia dopisała wspaniała pogoda.

7

8

Wszyscy przedszkolacy ustawili się parami i przeszli korowodem wokół Przedszkola nr 6 „ Polne Kwiaty” na Wiosennej, następnie bawiono się przy wspólnych śpiewach i tańcach na placu zabaw. W Przedszkolu nr 6 wiele pomysłów mamy i któż to wie, może na niejednym jeszcze pokazie znów się spotkamy…

9

10

11

12

13

14

15

16

17

19

20

21

22