• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
ŚWIĘTO BABĆ I DZIADKÓW U "NIEZAPOMINAJEK" PDF Drukuj Email

24 stycznia, w zimowe, czwartkowe południe do oddziału V „Niezapominajki” przybyli najserdeczniejsi goście na świecie – dostojni Dziadkowie i piękne Babcie. Zostali oni zaproszeni z okazji przypadającego na 21 i 22 stycznia Dnia Babci i Dziadka.

1

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Złożono też życzenia zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały ciągłych powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

2

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny przygotowany przez Panie Natalię Wilczyńską i Iwonę Zarębską – Naplocha pod tytułem „12 życzeń dla Babci i Dziadka”. Niezapominajki oprócz wierszy i życzeń swą miłość do dziadków wyraziły poprzez piosenki.

3

Dziadkowie mogli podziwiać swe pociechy w marszu czy rock’n’rollu, mogli pośmiać się słuchając piosenki „Dziadek psotnik” oraz wzruszyć przy piosence „Dwa serca”. Wnuczęta popisały się też znajomością języka angielskiego prezentując układ taneczny do piosenki „Handsup”. Jednakże największym hitem okazał się układ do znanej i lubianej piosenki „Despacito” – który dzieci poznały dzięki pani Asi ze Studia Ruchu i Tańca „Euforia”, a kontynuowały pod czujnym okiem Pań (Iwonki i Natalki).

4

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Mariola Ilnicka dziękując wszystkim za przybycie, podkreślając, że Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, który czyni dzieciństwo udanym i szczęśliwym oraz życząc zdrowia i jeszcze więcej bezgranicznej miłości. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

5

Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców ( Panie: M. Matecka, I. Rus, M. Wiśniewska, L. Paliwoda, D. Marcinkowska) – za co z całego serca dziękujemy !!! Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości zarówno dla wnucząt jak i dla Dziadków.

6

7

8

9

10

11

12