• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
,,Polne Kwiaty – czytelnikami” PDF Drukuj Email

1 lutego 2011 roku rozpoczął się X – Jubileuszowy Rok Kampanii Społecznej ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Nasze przedszkole od samego początku należy do Klubu Czytających Przedszkoli i aktywnie w nim uczestniczy.

Z okazji roku jubileuszowego ukazało się specjalne wydanie naszego pisemka ,,Polne Kwiaty” dla dzieci i dodatek dla rodziców ,,O Fundacji ABC XXI - Cała Polska czyta dzieciom".

Od II półrocza roku szkolnego 2010/2011 realizujemy w naszym przedszkolu projekt: „Polne Kwiaty – czytelnikami”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz rozbudzenie motywacji do samodzielnego sięgania po książki – a tym samym wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dziecka.

Zapraszamy rodziców i dzieci do zapoznania się z ofertą naszego pisemka. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, gościom za liczny udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”, jednocześnie zapraszając do wzięcia udziału w głośnym czytaniu w przedszkolu także w II półroczu.