• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
SREBRO DLA SPORTOWCÓW Z "SZÓSTKI" PDF Drukuj Email

1

2

Od szesnastu już lat „Polne Kwiaty” miesiąc maj rozpoczynają w hali GOSIR zawodami na Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków Miasta Gniezna. W tym roku rywalizacja odbywała się w dniach od 8 do 10 maja pod hasłem Na sportowo zawsze zdrowo. Nasze przedszkole godnie reprezentowała dwunastoosobowa grupa zawodników z oddziału III „Bławatki” i IV „Bratki”, przedszkolacy przebrani w reprezentacyjne stroje polnych kwiatów, cheerleaderki oraz energiczny Klub Kibica złożony zarówno z dzieci jak i rodziców.

3

Uroczystość otwarcia igrzysk odbyła się 8 maja zgodnie z obowiązującym ceremoniałem, a nasi sportowcy w zawodach uczestniczyli w drugim dniu olimpijskim. Startujący musieli wykazać się szybkością, zręcznością i zwinnością a także umiejętnością działania i komunikowania się w zespole. Ich sprawność ruchowa i wielkie zaangażowanie przyczyniło się do zwycięstwa w eliminacjach!

4

Na parkiecie zaprezentowała się także nasza urocza grupa taneczna w tańcu z pomponami.

12

Finał igrzysk odbył się w środę 10 maja dostarczając wszystkim mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. W trakcie zawodów słychać było okrzyki naszych kibiców, trąbki, kołatki i gromkie brawa, które zagrzewały zawodników do sportowej rywalizacji. Serdecznie dziękujemy rodzinom naszych przedszkolaków za owocne kibicowanie!

16

Współzawodnictwo po fascynującej walce zakończyliśmy na drugim miejscu zdobywając srebrny medal, puchar i drobny sprzęt sportowo-rekreacyjny dla Przedszkola nr 6.

Sportowcy i kibice spisali się na medal: PRZEDSZKOLAK Z TO ZUCH - W NIM SPORTOWY DUCH.

5

6

7

8

9

10

11

13

14

15

17

18

19

20

21

22

GRATULACJE !!