• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
SZCZĘŚLIWI ZDOBYWCY PRESTIŻOWEJ NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2015/2016- FOTORELACJA PDF Drukuj Email

Przedszkole nr 6 "Polne Kwiaty" w Gnieźnie LAUREATEM KOLEJNEJ (SZÓSTEJ) NAGRODY za najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną Cała Polska Czyta Dzieciom !!! Szczęśliwi zdobywcy nagrody za rok szkolny 2015/2016.

Z wielkim zadowoleniem i satysfakcją pragniemy poinformować, że nasze Przedszkole nr 6 „Polne Kwiaty” ponownie znalazło się wśród laureatów- zostało docenione i nagrodzone przez Fundację ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom.

Fundacja w jubileuszowym piętnastym roku swojej działalności podsumowała konkurs na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną za rok szkolny 2015/2016 i uhonorowała najaktywniejsze placówki wśród których-już po raz szósty z kolei !!!! znalazło się nasze przedszkole.

Za liczne prowadzone na szeroką skalę długofalowe działania -projekty, przedsięwzięcia, które mają szczególny wkład w realizowanie założeń kampanii otrzymaliśmy NAGRODĘ: pamiątkowy Dyplom Uznania dla Przedszkola nr 6, nagrody książkowe, kalendarzyki oraz zakładki do książek z logo kampanii CPCD.

To wspólny sukces przedszkolaków, ich rodzin, którzy aktywnie włączają się w organizację wydarzeń m.in. uroczystości, konkursy, wystawy, głośne czytanie dzieciom w przedszkolu i w domu, akcje charytatywne, festyny, plenery malarskie. Podziękowania należą się także Władzom Miasta Gniezna, instytucjom lokalnym, wieloletnim partnerom i sojusznikom przedszkola.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc dzięki której kolejny już raz „Polne Kwiaty” odniosły tak prestiżowy sukces!

FOTORELACJA

1

Co to za paczka?

2

Skąd ta paczka przyszła?

3

Z Warszawy!!

4

Adresat otwiera paczkę- pani Ania z Przedszkola nr 6.

5

Emocje rosną, co tam jest!!?

6

Ooooo, folia....

7

8

Zdziwienie Ksawerego, oooo...
"Bratki" odpakowują nagrody.

9

10

11

12

13

14

"Stokrotki" oglądają nagrody.

15

16

"Bławatki" cieszą się z nagród.

17

18

19