• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
CZYTANIE USKRZYDLA PDF Drukuj Email

Pod takim hasłem odbywał się tegoroczny jubileuszowy XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Z tej okazji zaprosiliśmy rodziny naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w „Bajkoterapii”.W ramach Kampanii Społecznej Cała Polska czyta dzieciom-w piątek 3 czerwca równocześnie we wszystkich oddziałach, punktualnie o godz.12.00 zgodnie z ramowym rozkładem dnia w Przedszkolu nr 6 rodzice czytali naszym przedszkolakom różnorodne pozycje literackie. Mali czytelnicy poznali różnych bohaterów bajek, przy pomocy dorosłych dokonywali oceny ich postępowań rozróżniając zachowania pozytywne od negatywnych.

DSC03312 Kopiowanie

Oddział I „Maki”- czyta mama Julki S.

DSC03315 Kopiowanie

DSC03317 Kopiowanie

Oddział III „Bławatki”- czyta mama Amelki

 

DSC03320 Kopiowanie

DSC03321 Kopiowanie

Oddział II „Stokrotki” – czyta mama i brat Poli - Bruno

DSC03323 Kopiowanie

Oddział IV „Bratki” – czyta mama Stefana

DSC03328 Kopiowanie

DSC03310 Kopiowanie

Serdecznie podziękowania rodzinom przedszkolaków za aktywne włączenie się w XV OTCD przekazała pani dyrektor przedszkola Mariola Ilnicka a koordynator kampanii   CDCD na terenie Przedszkola nr 6 pani Anna Bartczak-Polerowicz wręczyła przybyłym pisemne podziękowania.