• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - "POLNE KWIATY" ZNÓW NAJLEPSZE PDF Drukuj Email

Konkurs na najlepiej przeprowadzoną kampanię czytania w roku szkolnym 2014/2015 został rozstrzygnięty. Z ogromną satysfakcją informujemy, że „Fundacja ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom” po raz piąty doceniła Przedszkole nr 6 „Polne Kwiaty” z Gniezna!!!

11

12

Przez ostatnie pięć lat nasza placówka składała sprawozdania ze swoich licznych działań, przedsięwzięć realizowanych w ramach kampanii CPCD i za każdym razem znajdowaliśmy się w gronie laureatów!

13

14

Za szczególny wkład w realizowanie założeń kampanii czytania, konsekwencje w prowadzeniu działań i ich profesjonalizm otrzymaliśmy:

- rok szkolny 2010/2011 – WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

- rok szkolny 2011/2012 – NAGRODA GŁÓWNA

- rok szkolny 2012/2013 – NAGRODA GŁÓWNA

- rok szkolny 2013/2014 – NAGRODA GŁÓWNA

- rok szkolny 2014/2015 – NAGRODA GŁÓWNA

1

2

Komisja konkursowa na czele z prezesem Fundacji Panią Ireną Koźmińską spośród sprawozdań nadesłanych z całej Polski wyłoniła finalistów konkursu-wśród nich znalazło się nasze przedszkole, które spełniło kryteria oceny merytorycznej. Nagrodzono starania „Polnych Kwiatów” między innymi w zakresie m.in. kreatywności, pomysłowości i oryginalności projektów i podejmowanych inicjatyw, szerokiej skali prowadzonych, długofalowych przedsięwzięć i ich regularności, pozyskania wsparcia rodzin naszych przedszkolaków a także władz samorządowych, stałej współpracy z mediami lokalnymi.

3

4

To wspaniały sukces całej społeczności przedszkolnej, ale też motywacja do dalszego podejmowania działań.

Jako  laureat Nagrody Przedszkole nr 6 otrzymało DYPLOMY UZNANIAdla placówki i Lidera Kampanii CPCD na terenie przedszkola - Anny Bartczak- Polerowicz , a także nagrody książkowe.

5

7

 

 

Serdecznie dziękujemy rodzicom i całym rodzinom naszych przedszkolaków, którzy bardzo aktywnie włączają się w realizację przedsięwzięć, głośne czytanie dzieciom w domu i w przedszkolu, liczne uroczystości i akcje charytatywne.

8

9

Osobne podziękowania kierujemy także do władz miasta Gniezna i Osiedla Grunwaldzkiego, instytucji lokalnych oraz wieloletnich partnerów i sojuszników naszego przedszkola, którzy angażując się przy organizacji imprez, konkursów, wystaw i plenerów malarskich, wycieczek oraz festynów zostali orędownikami naszych poczynań. Dzięki ich wsparciu i pomocy nasza placówka piąty już raz odniosła tak duży sukces.

10

Zapraszamy do śledzenia dalszych przedsięwzięć „Polnych Kwiatów” realizowanych w ramach kampanii CPCD http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/rozstrzygniecie-konkursu-cpcd i www.polnekwiaty.deo.pl

Patronem Kampanii Cała Polska czyta dzieciom jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a nasze Przedszkole od 2003 roku należy do Klubu Czytających Przedszkoli.

 15

16

17