• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
GRUDNIOWE OGŁOSZENIA ,,POLNYCH KWIATÓW" PDF Drukuj Email

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

 1. W ramach Kampanii Społecznej CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM w dniach od 1 do 11 grudnia nasze przedszkole organizuje III edycję Akcji charytatywnej na rzecz dzieci mieszkających w Domu Matki i Dziecka przy Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Zbieramy książeczki, bajeczki, klocki itp. dla dzieci w wieku od pół do 3 lat. (szczegóły u nauczycieli oddziałów). DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
 2. 2 grudnia (wtorek) na godz.12.30 dzieci z oddziału IV „Bratki” wybierają się na wycieczkę do Fabryki Ozdób Choinkowych BOLGLASS przy ulicy Witkowskiej.
 3. „Stokrotki” razem z mamą Bartka 2XII planują pieczenie świątecznych pierników.
 4. Oddział I zaprasza 4XII wszystkie dzieci na spotkanie z górnikiem dziadkiem Wojtka z oddziału „Maków”.
 5. 5 grudnia (piątek) w naszym Przedszkolu odbędą się tradycyjne Mikołajki.
 6. Przedszkolacy z oddziału III „Bławatki” i IV ”Bratki” wybierają się 5XII na godz.10.00 do Szkoły Muzycznej przy ulicy Mieszka I. Dzieci zostały zaproszone na Mikołajkowy Koncert.
 7. Oddział IV „Bratki” organizuje 9XII teatrzyk kukiełkowy dla dzieci z oddziału IIIBławatki” i IV„Bratki” pt. ”Jak to z toruńskimi piernikami było…?”.
 8. 11XII (czwartek) „Bratki” wybierają się na wycieczkę do Zakładu Krawieckiego mamy Majki przy ul. Wiosennej.
 9. W piątek 12XII o godz.11.00 zapraszamy dzieci na spotkanie kulturalne Artystyczny Kogel-Mogel pt.”Kolędnicy-wędrownicy”.
 10. Popołudnie z rodziną -„Bratki” zapraszają swoich rodziców w poniedziałek 15XII o godz.15.00 na zajęcie otwarte pt. ”Marzenia i tradycje przy wigilijnym stole” (odbiór dzieci w tym dniu po rodzinnym spotkaniu).
 11. Dzieci z oddziału III „Bławatki” zapraszają społeczność przedszkolną (dzieci i pracowników) oraz zaproszonych gości w dniu 17 grudnia o godz.10.00 na JASEŁKĘ, po której w każdym oddziale odbędzie się uroczysty obiad wigilijny. Prosimy rodziców o odświętny strój dla dzieci.
 12. W piątek 19XII o godz. 10.00 oddz. IV „Bławatki” zaprasza rodziców na JASEŁKĘ.
 13. 19XII na godz.14.20 „Stokrotki” z oddziału II zapraszają rodziców na „Stokrotkowe kolędowanie”.