• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
DOCENIONE I ROZBAWIONE PRZEDSZKOLAKI PDF Drukuj Email

Docenione i rozbawione przedszkolaki z „POLNYCH KWIATÓW"

Nagroda, wiedza ekologiczna, nowe doświadczenie szczególnie dla tych dzieci najmłodszych i świetna zabawa. Tak w wielkim skrócie można podsumować spotkanie naszych przedszkolaków z aktorami Teatru Małych Form dla Dzieci z Torunia w przedstawieniu „Ala w Alulandii".

2

Przedstawienie, które odbyło się 23 października 2014 roku było nagrodą dla najaktywniejszych liderów XVIII edycji programu ,,Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe".

3


Wiedzę na temat ekologii można przekazywać dzieciom w różny sposób stosując szeroki wachlarz metod i form pracy, ale aktorom udało się perfekcyjnie włączyć dzieci w fabułę, zbudować napięcie emocjonalne, tak ,że wszyscy mali widzowie chcą wziąć w ekologiczną obronę naszą planetę Ziemię. Wszyscy są gotowi na poszukiwanie puszek, żeby dać im po raz kolejny odnowić w postaci puszki lub innego aluminiowego przedmiotu.

7

Zapewne współpraca naszego Przedszkola z firmą Recal dalej będzie się rozwijała, a podjęte wspólnie z rodzicami działania ekologiczne przyczynią się do dalszych sukcesów. Nie jest to pierwsza tego typu nagroda dla naszego przedszkola. Pierwsze przedstawienie teatralne o ochronie planetki Ziemi dzieci oglądały 18 czerwca 2008 roku. Zapraszamy wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w corocznym konkursie ,,Super zbieracz puszek''. W tym roku pod hasłem: „Od dawna puszki zbieramy, przyrodę ochraniamy i nagrody z Warszawy wygrywamy!"

 

1013

11

12

Więcej zdjęć już wkrótce w Galerii. Zapraszamy!