• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
OGŁOSZENIA ,,POLNYCH KWIATÓW" PDF Drukuj Email

1. Od 7 do 9 maja w hali sportowej GOSIR przy ulicy Paczkowskiego odbywać się będzie OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW miasta Gniezna.  Przedszkole nr 6 reprezentować będzie  10 osobowa  grupa zawodników z oddziału IV „Bławatki”. Uroczyste otwarcie olimpiady – 7.05 o godz.9.30, a  8.05 uczestniczyć będziemy w konkurencjach sportowych. 9.05 o godz. 9.30 - uroczyste zakończenie  olimpiady. Zawodnikom życzymy powodzenia, a kibicom, których serdecznie zapraszamy – wielu wrażeń!

2. Od 8 do 15 maja przypada OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK. Zgodnie z apelem Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom zachęcamy rodziców do odwiedzenia biblioteki osiedlowej i założenia dzieciom 6, 7-letnim karty czytelnika. Zachęcamy także rodziny do czytania i tworzenia KLUBU CZYTAJĄCYCH RODZIN ( więcej informacji na stronie www.rodzinneczytanie.pl) oraz zaplanowanie zakupów w postaci książeczek, bajek  jako upominku z okazji Dnia Dziecka.

3. W środę 14 maja na godz. 11.30 dzieci z oddziałów II, III, IV i V wybierają się do teatru im. A. Fredry na przedstawienie pt. „Szpak Fryderyk”.

4.15 maja obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY. Zapraszamy w tym dniu rodziców, rodzeństwo i dziadków naszych przedszkolaków do czytania dzieciom w przedszkolu ( zainteresowanych prosimy o kontakt z wychowawcą grupy ).

5. 16 maja na godz. 9.30 zaplanowana jest w naszym przedszkolu wizyta strażaków - pokazy strażackie dla wszystkich dzieci.

6. 20.05 w Przedszkolu nr 17 odbędzie się konkurs wiedzy na temat Jana Pawła II. Naszą placówkę reprezentować będzie Julka i Ala z oddziału III.

7. 21 maja  (środa) o godz. 10.30 nasze przedszkole organizuje konkurs plastyczny dla  innych przedszkoli miasta Gniezna MALOWANIE W PLENERZE na temat „Papież Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”. Program artystyczny przygotowują  i przedstawią „Bławatki”.
Prosimy  rodziców o pomoc w zapewnieniu nagród dla uczestników konkursu. DZIĘKUJEMY!

8. W piątek 23.05 o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich przedszkolaków na kolejne spotkanie kulturalne Artystyczny Kogel -Mogel  pt. „Na jedwabnym szlaku”. Prosimy rodziców o odświętny strój dla dzieci.

9. „POLNE KWIATY” ZAPRASZAJĄ SWOJE MAMUSIE:

  • Maki – 27.05 o godz.10.30
  • Stokrotki – 30 maja – Święto Rodziny
  • Bratki -26.05. o godz.10.30
  • Bławatki – 22.05. o godz.10.30