• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
CO SŁYCHAĆ BĘDZIE U ,,POLNYCH KWIATÓW" W MARCU? PDF Drukuj Email

1. W poniedziałek 3.03. na godz. 10.00 „Bratki” i „Bławatki” idą  do SALI ASTRONOMICZNEJ przy ulicy Pstrowskiego na „kosmiczne” warsztaty edukacyjne.

2. „Stokrotki” z oddziału II otrzymały zaproszenie do Przedszkola PRYMUS przy ulicy Artyleryjskiej  na teatrzyk pt. „Jak leśnik las ratował?” ,na który wybierają się w czwartek 6 marca na godz.10.45.

3. Ze względów organizacyjnych planowany w lutym  teatrzyk kukiełkowy pt.”Nikotynie – mówimy NIE”, który organizuje oddział III „Bławatki” (z udziałem przedstawicieli Sanepidu) dla  oddz. III i IV oraz chętnych rodziców dzieci z oddziału III „Bławatki” odbędzie się w piątek 7.03. o godz.9.30. Przedstawienie odbędzie się w sali Bławatków, po którym zapraszamy rodziców na zajęcie otwarte.

4.                                                                         8 MARCA – DZIEŃ KOBIET

Dla dziewcząt, które znam
moc życzeń dzisiaj mam ,dużo zdrowia i radości  

oraz kwiatów i słodkości,

niechaj się to niesie na cały kraj
dziś dla Pań wszystko naj.. naj… naj…

5. 11 marca w oddziale III „Bławatki” planowane jest zajęcie sportowo – edukacyjne z piłkami EDUBAL dla nauczycieli z przedszkoli miasta Gniezna z udziałem doradcy metodyka Pani M. Lubońskiej .

6. „Bratki” zapraszają swoich kolegów z oddziału II i III  biorących udział w projekcie MAŁY ORNITOLOG na teatrzyk kukiełkowy pt. „Zimowe problemy stracha na wróble”, który odbędzie się  12 marca.

7. 19.03. na godzinę 10.00 „Bratki” wybierają się na Wiosenny koncert do Szkoły Muzycznej.

8. Z okazji powitania wiosny  21 marca o godzinie 9.30. „Bławatki” przygotowują przedstawienie pt. „Witaj wiosenko – zielona panienko” na które zapraszają dzieci z oddziału I, II i IV - zielony dzień

9. W drugiej połowie marca „Maki” zaproszą dzieci z oddziału II na teatrzyk kukiełkowy pt. „Szczurka Niedbała i jej kuzynka zarozumiała”.

10. W ramach realizowanego projektu „Mały ornitolog” dzieci z oddziału III „Bratki” i IV „Bławatki” wybierają się 24 marca w godzinach dopołudniowych  na wycieczkę do MINI ZOO w Pawłowie połączoną z  piknikiem sportowo –rekreacyjnym.

11. W piątek  28.03. o godz.11.00  wszystkie dzieci  zapraszamy na kolejne spotkanie kulturalne Artystyczny Kogel - Mogel pt. „Złotowłosy Bunraku”..