• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
LISTOPADOWE OGŁOSZENIA ,,POLNYCH KWIATÓW" PDF Drukuj Email
 • Badania ortopedyczne dzieci odbędą się w dniu 5 listopada o godz. 16.30 dla dzieci z oddz. V oraz             12 listopada o godz. 9.00 dla oddz. I, II, III i IV.
 • We wtorek 5 XI na godz.  15.20  oddział V „Stokrotki” zaprasza swoich rodziców na zajęcie  otwarte.6 XI o godz. 9.30 oddz. II „Stokrotki” zaprasza dzieci z oddz. I, III i IV na teatrzyk kukiełkowy ”O gościach, co nie przyszli na ucztę”.
 • W środę 6XI dzieci z oddziałów II, III i IV w godzinach dopołudniowych wybierają się  z zebranymi darami na wycieczkę do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Kawiary. Dzieci z oddziału V odwiedzą zwierzęta w tym samym dniu po południu ok. godz.15.20 . Prosimy rodziców o ubiór dla dzieci dostosowany do warunków atmosferycznych.
 • W ramach obchodów Święta Niepodległości przedszkolacy  wybierają się do MOK-u przy ul. Łubieńskiego na wystawę pt.”Orzeł Biały – Godło Polski”:
 • oddział IV „Bratki” –  12 XI na godz.11.00
 • oddział III „Bławatki” – 13 XI na godz.11.00 
Zwiedzanie połączone będzie z zajęciami warsztatowymi Edukacja Bliżej Sztuki.
 • Nasze Przedszkole organizuje II edycję akcji charytatywnej na rzecz Domu Matki i Dziecka przy Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Zbieramy bajeczki, klocki, zabawki itp. dla dzieci od pół do 3 lat. Akcja potrwa od 15 do 26 listopada.  DARCZYŃCOM  SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY !
 • W środę 20 XI o godz. 10.45 oddział III „Bławatki” organizuje teatrzyk kukiełkowy pt.”Jesienne spotkania na leśnej polanie” dla dzieci z oddziału III i IV.
 • 21 XI o godz. 9.20 w Miejskim Ośrodku Kultury reprezentacja naszego Przedszkola – dwoje dzieci  z oddziału V „Stokrotki” uczestniczyć będzie w konkursie pt.”Mój przyjaciel Miś” zorganizowanym przez Przedszkole nr 3. Życzymy powodzenia!
 • W piątek 22XI o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich przedszkolaków na kolejne spotkanie kulturalne Artystyczny Kogel -Mogel  pt. „Kolory muzyki”. Prosimy rodziców o odświętny strój dla dzieci.
 • 25 listopada - Światowy Dzień Pluszowego Misia - prosimy dzieci o przyniesienie w tym dniu do przedszkola swoich ulubionych pluszowych misiów.
 • 27 XI o godz. 10.00 oddział IV „Bratki” zaprasza   dzieci z oddziału II, III, IV i zaproszonych gości na  montaż słowno – muzyczny  pt. ”Ptaki w poezji Tuwima” połączony z prezentacją przez dzieci wiedzy ornitologicznej, wystawą malarstwa sztalugowego i podsumowaniem ROKU JULIANA TUWIMA.
 • W piątek 29XI odbędą się we wszystkich oddziałach tradycyjne ANDRZEJKI – wieczór magii, wróżb i tańców. Ponadto zapraszamy dzieci na występ MAGIKA - ILUZJONISTY. ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANEJ ZABAWY!!