• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
AKCJA „POMÓŻ PTAKOM W ZAKŁADANIU GNIAZD” PDF Drukuj Email

Jak co roku nasze Przedszkole brało udział w akcji Pomóż ptakom w zakładaniu gniazd” mającej  na celu wykonanie budek lęgowych dla ptaków żyjących w środowisku leśnym. 28.05.2013r. dzieci z oddziału III „Bratki” wraz z Panią Basią Pisarek oraz Panią Anią Polerowicz zawiozły do leśniczówki i przekazały pracownikom Nadleśnictwa Gniezno budki dla ptaków wykonane przy współpracy z tatusiem Filipa, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc. Podczas spotkania z Panią Leśnik przedszkolaki dowiedziały się wiele ciekawostek na temat życia ptaków w okresie godowym. W trakcie  spaceru  po lesie  rozpoznawały gatunki drzew, ich mieszkańców, wymieniały części nadziemne i podziemne drzewa, obserwowały przygotowane do tartaku bale drewna – zgodnie z realizowanym  w naszym Przedszkolu projektem edukacyjnym ‘DRZEWO”. Wycieczkę do lasu zakończył wspólny piknik przy ognisku.

LAS_1

LAS_2

LAS_3

Więcej zdjęć już wkrótce w Galerii ,,Bratków". Zapraszamy!