• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color
OGŁOSZENIA ,,POLNYCH KWIATÓW" PDF Drukuj Email
 1. Nasze Przedszkole organizuje akcję charytatywną na rzecz Domu Matki i Dziecka przy Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Zbieramy bajeczki, klocki itp. dla dzieci w wieku od pół do 3 lat. Akcja potrwa do 15 października. DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
 2. W miesiącu październiku ,,Stokrotki" z oddziału II zapraszają dzieci ze wszystkich oddziałów na spotkanie edukacyjne z panem policjantem, które odbędzie się w murach naszego przedszkola. Zapoznamy się z jego pracą zawodową, mundurem, policyjnym pojazdem, a także utrwalimy zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
 3. 12.10.2012r. o godz. 10.00 z okazji Dnia Edukacji Narodowej ,,Bławatki" z oddz. IV zapraszają społeczność przedszkolną na uroczystość ,,MOJE PRZEDSZKOLE - MOJE MIASTO - MÓJ REGION".
 4. Z okazji Ogólnopolskich Urodzin Książkowego Misia dzieci z oddz. II, III, IV i V wybierają się 15.10.2012 r. do Biblioteki przy ul. Kruczej.
 5. 19. 10.2012 r. oddz. III ,,Bratki" uczestniczyć będzie w zajęciach edukacyjnych w Bibliotece Dziecięcej przy ul. Mieszka I.
 6. ,,NOWE SZATY KRÓLA" - to tytuł przedstawienia w teatrze Al. Fredry, do którego wybierają się 25.10.2012r. na godz. 10.00 dzieci z oddz. II, III, IV, V.
 7. 26.10.2012 r. na godz. 10.30 zapraszamy wszystkie dzieci na kolejne spotkanie kulturalne Artystyczny Kogel-Mogel pt. ,,Wierszogranie".
 8. Miesiąc październik obfituje w rozmaite ,,dary" jesieni. ,,Stokrotki" z oddz. II planują więc wzmożone działania kulinarne: chętnych rodziców zapraszają do degustacji własnoręcznie wykonanej pizzy owocowej, sałatki jarzynowej i kompotu z jabłek.
 9. Planuje się (jak co roku) przeprowadzić badanie ortopedyczne dzieci 23.10.2012 r. przez lekarza ortopedę - szczegółowa informacja będzie wywieszona w kąciku ,,Co słychać u Polnych Kwiatów" bliżej terminu badania.