• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
FESTYN RODZINNY PDF Drukuj Email

2.06.2012 odbył się Festyn Rodzinny Osiedla Grunwaldzkiego, którego współorganizatorem było nasze Przedszkole. Obfitował on w wiele atrakcji.

Nasze Przedszkole jak co roku bardzo aktywnie włączyło się w XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w tym roku pod hasłem: CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA. Podczas Festynu w akcję czytania włączyły się rodziny przedszkolaków, nauczyciele przedszkola, wśród nich pani Magda Działowska- katechetka oraz inni chętni uczestnicy festynu.

Czytano m.in. ,,Lokomotywę" J. Tuwima, wiersze Brzechwy oraz Baśnie Andersena. W nagrodę za uważne słuchanie utworów dzieci otrzymały pisemko Przedszkola nr 6 ,,Polne Kwiaty" poświęcone prawom i obowiązkom dzieci.

festyn

Atrakcyjne gry i zabawy ruchowe odbyły się także dla rodzin dzieci uczęszczających na zajęcia dodatkowe do Przedszkola nr 6 w ramach projektu ,,Gnieżnieńskie Przedszkola bliżej dzieci - bez barier w szeroki świat". Dzieci biorące udział w zabawach i zajęciach sportowych obdarowane zostały licznymi słodkościami przez prowadzące nauczycielki, przy specjalnie wydzielonym stanowisku, G. Karwasińską, M. Lubońską i M. Łykowską, a opracowały zestawy gier i zabaw na świeżym powietrzu A. Polerowicz i S. Mazur.

Nie zabrakło także stoiska z malowaniem twarzy milusińskich, które cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Nauczycielki B. Pisarek i M. Ciesielska przeobrażały dzieci na ich życzenie w bajkowe postacie, a także w gorących euro-kibiców.

Zdjęcia już w Galerii (zdjęcia ogólnoprzedszkolne). Zapraszamy!