• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
DZIĘKUJEMY PANI ULKO! PDF Drukuj Email

DZIĘKUJEMY PANI ULKO!

"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za SERCE."

Tymi słowami w imieniu dzieci i społeczności przedszkolnej pani Dyrektor Sławomira Mazur
i koordynator Kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom Anna Bartczak-Polerowicz dziękowały Pani Kierownik Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna Filia 1 Urszuli Piątyszek (która przechodzi na emeryturę) za wieloletnią współpracę z Przedszkolem nr 6 „Polne Kwiaty” w Gnieźnie. Pani kierownik przez wiele lat z wielką pasją i zaangażowaniem organizowała dla naszych przedszkolaków zajęcia edukacyjno-wychowawcze w bibliotece, dzięki którym nasze dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę o książkach i czytelnictwie. Z dużą cierpliwością i wyrozumiałością prowadziła różnorodne, zawsze świetnie przygotowane i przeprowadzane „lekcje biblioteczne”. Jej ciepły głos, uśmiech i życzliwość „jak magnes” przyciągały przedszkolaków do biblioteki. Pani Urszula Piątyszek również często odwiedzała nasze przedszkole. Wielokrotnie uczestniczyła w roli honorowego gościa i zarazem jurora w organizowanych przez „szóstkę” konkursach dla przedszkoli miasta Gniezna np. w cyklicznych plenerach malarskich Malowanie na sztalugach, prezentacjach artystycznych: recytatorsko-wokalnych i tanecznych m.in. z okazji Roku Tuwima, Korczaka, Św. Jana Pawła II. Pani bibliotekarka brała także czynny udział w pracach komisji Ogólnopolskiego Przeglądu Gazetek Przedszkolnych, którego organizatorem była nasza placówka.
Te liczne, sympatyczne spotkania na zawsze pozostaną w pamięci dzieci i pracowników przedszkola- z wielkim sentymentem będziemy powracać do wspomnień ze wspólnych wizyt, które sprawiały wszystkim radość i umożliwiały dzieciom poznanie wartości książki. Dziękujemy Pani Ulko!

B1 Kopiowanie

B2 Kopiowanie

2

9

12

9

13

12

14

5

10

16

B3

B2

1